SOLA SUPERCUP – program, startlister og resultat

PROGRAM, STARTLISTER OG RESULTAT PROGRAM OG TEKNISK INFO Lagledermøte Fredag kl 17:00 – pliktig oppmøte NB ! Kvalifisering for Poengløpet Jr/Sr kjøres klokken 17:30 STARTLISTER FREDAG ØVELSE SORT GUL 17+ Poengløp kvalifisering – Scratch 5 km , 2 felt JR/SR Startlister Keirin StartlisterStartlister Scratch 5 km Startliste Startliste Elimination Startliste Startliste Poengløp ( klar etter […]

Sola Cup #1 – 2024

PROGRAM, STARTLISTER OG RESULTAT Vær oppmerksom på at det kan bli mindre justeringer i programmet Program fredag Program Lørdag STARTLISTER ØVELSE SORT GUL 17 + Keirin Startliste Scratch 5 km Startliste Startliste Eliminasjon Startliste Startliste Poengløp 20 km Startliste Longest Lap Startliste Startliste Startliste Sprint kvalifisering 200 m flying Startliste Scratch 5 km Startliste Startliste […]

NM Junior og Elite 2023 – program, startlister og resultater

PROGRAM: Vi gjør oppmerksom på at det kan bli forskyvninger i programmet utover i tid dersom der skjer uforutsette hendelser. Det er derfor viktig at ryttere og støtteapparat selv følger med på hvor langt  vi er kommet i programmet, og  de selv gjør en vurdering av når neste start er, basert på tidsangivelsene i minutt […]

RESULTATER NM Junior og Elite 2023

FREDAG Klasse 200 m Sprint K Elite resultater resultater M Elite resultater resultater K Junior resultater resultater M Junior resultater resultater LØRDAG Klasse ITT Scratch Tempo Eliminasjon Poeng Omnium Totalt K Elite resultat – tiderresultatliste resultatetter R1 resultatetter R2 resultatetter R3 resultatetter R4 resultat M Elite resultat – tiderresultatliste resultatetter R1 resultatetter R2 resultatetter R3 […]

NM Junior og Elite Startlister

FREDAG Første Start kl 17:00 KLASSE ØVELSE K Jr Sprint 200 m kvalifisering K Sr Sprint 200 m kvalifisering M Jr Sprint 200 m kvalifisering M Sr Sprint 200 m kvalifisering LØRDAG Første start kl 09:00 KLASSE ØVELSE K Jr, K Sr 500 m ITT (startliste) M Jr 1000 m ITT (startliste) M Sr 1000 […]

NM Masters 2023 Resultater

LØRDAG KLASSE SPRINT 200 M FLYING SPRINT FINALER KVALIFISERING IP FINALER IP M 30-34 Klikk Klikk Klikk M 35-39 Klikk Klikk Klikk Klikk M 40-44 Klikk Klikk Klikk Klikk M 45-49 Klikk Klikk Klikk Klikk M 50-54 Klikk Klikk Klikk Klikk M 55-59 Klikk Klikk Klikk M 60-64 Klikk Klikk Klikk M 65-69 Klikk Klikk […]

NM Masters – Tidsplan og startlister

Vær oppmerksom på at det kan bli endringer på starttider underveis STARTLISTER LØRDAG Sprint Individuell forfølgelse – Kvalifisering Alle klasser Alle 2000 m Alle 3000 m Lister for finaleheat henges opp på tavlen ved oppvarmingsområdet etter hvert som kvalifiseringen er klar. Detaljert rittoppsett for lørdag Detaljert rittoppsett for søndag Live rittplan STARTLISTER SØNDAG ITT 500/750/1000 […]

RESULTS GP NORWAY 2023

Results will be published continously on this page as soon as they have been approved by President of the comissaires panel Saturday Omnium – Scratch race M junior/W Elite/W junior M Elite Omnium – Tempo race M junior/W Elite/W junior M Elite Omnium after 2 rounds M junior/W Elite/W junior M Elite Omnium – Elimination […]

Technical guide with updated race schedule

We are looking forward to welcome all participants to GP Norway the comming weekend Saturday 14th October Start Race Schedule 09:00 Venue Opens 09:00 Official Training 11:00 Warm Up 12:00 Men’s Junior Omnium 1/4 Scratch 7,5km (30 laps) 12:15 Men’s Elite Omnium 1/4 Scratch 10km (40 laps) 12:45 Men’s Junior Omnium 2/4 Tempo race 7,5km […]

RESULTATER NC #3 OG SOLA BANECUP OKTOBER 2023

Lørdag ØVELSE Blå Sort / Gul K jr M jr / K sr M sr / Master Alle klasser Scratch (1/4 i omnium ) Link Link Link Link Link Tempo race (2/4 i omnium ) Link Link Link Link Link Eliminasjon( 3/4 i omnium ) Link Link Link Link Link Poengritt (4/4 i omnium ) […]